Стипендіати 2020 року

Стипендіати 2019 року

Екопроект ZERO WASTE SCHOOL

ХМЕЛЬНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ №1 – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЕКОПРОЕКТУ ZERO WASTE SCHOOL
    Для нового покоління екологія вже стала трендом, вони усвідомлюють важливість зміни ставлення до природних ресурсів, але не завжди знають, як це правильно робити. Аби знання поширювались по усій школі, а пізніше і за її межами, ми взяли участь у проєкті Zero Waste Day
    Екосвідомість і культура сортування: команда «Еколіга» Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького успішно пройшла перший етап і стала командою – учасницею проєкту
    Ми в проєкті!!!!!
Команда проєкту (учні 6(10)-А класу):
Вовнянко Дарина, Кулик Дар`я, Доротюк Крістіна, Галл Софія, Мариновська Даніела, Дмитренко Карина.

Конкурс креативного письма «Write on!»

Нагородження учасників конкурсу креативного письма «Write on!».
Вітаємо учня 4(8)-Б класу Константіна Садикова.

Увага, друзі❗️
Маємо для вас гарну звістку – стали відомими результати конкурсу креативного письма «Write on!»
Їх ми публікуємо в прикріплених файлах і запрошуємо кожного учасника на урочисте вручення сертифікатів участі, що відбудеться у нашому центрі 10 березня о 17.00!!! 🏆🥇🏅
Нагороди вручатиме координаторка конкурсу Ренді Шаффер (подарунки для переможців та призерів, і невеличкі пам’ятні сувеніри для кожного учасника)!🥳🎉🎁 Тож, з порожніми руками не залишиться ніхто 😉 Чекаємо на вас 10 березня!
📌Якщо за якихось обставин ви не зможете бути присутніми на церемонії нагородження, ваші подарунки чекають на вас у нашому центрі.
🎉🥳Ще раз вітання переможцям (їхні роботи переходять в наступний, обласний, раунд, де вони можуть вибороти право участі на національному, а в разі перемоги, й на міжнародному рівні), решті ж учасників бажаємо не засмучуватись, не опускати рук, вдосконалювати свою англійську й неодмінно пробувати свої сили наступного року!

«Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект»

4 березня у Хмельницькому торгово-економічному коледжі КНТЕУ відбулася IV регіональна науково-практична конференція «Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект».

Вітаємо ученицю 5(9)-А класу Завальнюк Олександру, яка у секції «Іноземна філологія та лінгвокраєзнавство» здобула ІІ місце.

Науковий керівник Тетяна Грузевич.

Результати обласного етапу 2020

Всеукраїнська олміпіада з інформатики

🥇🥇🥇МАЄМО РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ –
🏆🏆🏆1 місце серед учнів 10-х класів РАТУШНЯК ДЕНИС !!!
🎖Абсолютне 1-ше місце !!!
🙎‍♂️Додаткове місце для команди Хмельницької області у Всеукраїнській олімпіаді (Денис посів перше місце в обласній олімпіаді).
🙎‍♂️Вчитель ФЕЛОНЮК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ!!!
🙎‍♂️Тренер, гуру, наставник ПОПИК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ!!!
Яскравий приклад людини, яка знає як досягти успіху, веде до успіху сучасну молодь, досягає феноменальних результатів! РЕСПЕКТ, ПОВАГА, ПОДЯКА !!!🏵🏵🏵

Результати обласного етапу 2020

Вітаємо Горбатюк Ганну, ученицю 4(8)-В класу, яка стала стипендіаткою Хмельницької міської ради у галузі культури (Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва).

Вітаємо ученицю 6(10)-В класу Стецюк Інну з перемогою

Традиційний турнір пам’яті Героїв Крут з кульової стрільби проходив 28-29 січня в тирі Хмельницького НВК №10. В змаганнях взяли участь 356 учасників з Хмельницького та області. В програмі змагань виконувалися дві вправи з пневматичної гвинтівки: для основної маси учасників – стрільба сидячи за столом з опорою на лікті (5 залікових пострілів) та вправа ГП-11а – стрільба по рухомій мішені (40 залікових пострілів) для спортсменів високого класу.