Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради"

Школа лідерства. Учнівське самоврядування.

ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2024

Я – майбутній депутат! Я – майбутній голова громади!
У рамках міського проєкту в ліцеї відбулись тематичні активності. 
Сьогодні десятикласники побували у ролі міського голови та депутатів. Вчились обирати та бути обраними, захищали свої передвиборчі програми. Такі активності мають велике значення для формування нової інтелектуальної еліти Хмельницької міської територіальної громади та розкриття громадянського потенціалу активної молоді. Далі буде…

У РУКАХ АКТИВНОЇ МОЛОДі МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!🇺🇦 ВАДИМ СОБОЛЄВ - учасник міської програми "ШколаЗміноТворця".

ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА…💛 Команда ліцеїстів взяла участь у лекторії від КУ «Молодіжний центр». Інтерактивний захід присвятили десятій річниці Революції Гідності та початку російсько-української війни. … що ми можемо зробити для Перемоги… як популяризувати Україну у світі… як не зрадити пам’ять - дискутувала активна, патріотично налаштована молодь.

ЛІЦЕЇСТИ - УЧАСНИКИ МІСЬКОЇ ШКОЛИ ВОЛОНТЕРІВ

Вітаємо наших одинадцятикласниць Швець Анну та Миронову Вероніку, які пройшли навчання в “Школі волонтерів” від Молодіжного центру.

Упродовж місяця наші ініціативні дівчата знайомилися з перспективами розвитку молодіжного волонтерського руху, разом із благодійним фондом «Авангард» пройшли навчання з тактичної медицини, відвідали БФ “Волонтери Поділля”, отримали необхідний досвід у волонтерській роботі, здобули корисні теоретичні та практичні навички у цій сфері, знайшли однодумців і були нагороджені дипломами про проходження навчання у “Школі волонтерів – 2023”.

УЧАСТЬ У неКОНФЕРЕНЦІЇ «ЧОМУ ВОЛОНТЕР?» Лідери учнівського самоврядування знайомились із волонтерським рухом міста Хмельницького. За результатами конференції, окреслили перспективи волонтерського руху в гімназії.

ГІМНАЗИСТИ - ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 🇺🇦 Чарівні та ерудовані дівчата Миронова Вероніка та Швець Анна гімназійну скарбничку перемог поповнили І місцем!

ГІМНАЗИСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ КРУГЛОМУ СТОЛІ "МАЙДАН - НЕБЕСНА СОТНЯ: МУЖНІСТЬ - ГЕРОЇЗМ - ВІДВАГА"

Гімназійна команда отримала слова подяки за проведення заходів у рамках всеукраїнської правозахисної події «Марафон написання листів» від Amnesty International в Україні. Особлива подяка гімназисткам, амбасадорам проєкту - Лозині Юлії, Момонт Вікторії, Клубковій Дар”ї.

УЧАСНИКИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГОТУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ВИХОВНИХ ГОДИНАХ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

ГІМНАЗИСТИ - НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДІТЕЙ!

Гімназисти долучились до правозахисної події від руху Amytsty International, у рамках якої виступили на захист людей, права яких були порушені. Куратори марафону у гімназії: педагог-організатор Оксана Блінова, а також учениця 6(10)-Б кл. Момонт Вікторія та учениці 4(8)-В класу Лозина Юлія, Клубкова Дарія. Дівчата знайомили зі зворушливими історіями героїв Марафону-2021. Учні 4(8)-В, 5(10)-В, 6(10)-Б, 1(5)-В класів написали листи підтримки білоруському підлітку Мікіті Золотарову, який у силу обставин опинився не у тому місці і не у той час, за що суд Білорусі засудив хлопця до 5 років ув”язнення.
“Привіт із України! Мікіто, ніколи не падай духом, вір у себе… Весь світ з тобою!”- писали гімназисти у своїх листах.

МОЛОДЬ ЗА ДЕМОКРАТІЮ. АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ

Учасники гімназійного самоврядування проходять триденне навчання “від молоді для молоді” організовані Молодіжним центром спільно з ГО “Молодь за краще майбутнє”. Отримали практичні навички та знання з реалізації проєктів та активізували лідерські якості.

 

"ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ"

У гімназії відбулась презентація міського проєкту “Шкільний громадський бюджет” у якому беруть участь креативні та активні учні гімназії. Автори проєкту – Кандирал Євгеній, Момонт Вікторія та Гулько Наталія презентували свою ідею гімназистам. Метою проєкту є організація гімназійного кінозалу в оновленій актовій залі гімназії, де для гімназистів та педагогів відкриються нові можливості для творчості, розвитку та комунікації. Якщо проєкт гімназистів переможе, із міського бюджету будуть виділені кошти на його реалізацію.

ГІМНАЗІЙНА КОМАНДА ЛІДЕРІВ - УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ РАДИ ЄВРОПИ
"ШКОЛА МРІЙ. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ"

Ініціаторами змін у гімназії є активна молодь. Команда гімназистів у складі: Кандирала Євгенія, Гнап Анни, Момонт Вікторії та Гулько Наталії беруть участь у проєкті з організації шкільного горомадського проєкту. У рамках проєкту діти ініціювали створення у оновленому лекційному залі гімназії кінозалу – креативного простору для гімназистів та педагогів. Ми завжди мріємо та знаємо, що мрії збуваються! Сподіваємось на підтримку усіх гімназисті, їх батьків та педагогів. Спільно ідемо до реалізації наших задумів та мрій. У разі перемоги нашого проєкту кошти на його реалізацію виділить міська влада.

ФОРУМ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Учасник гімназійного учнівського самоврядування Євгеній Кандирал взяв участь у форумі “Освітніх можливостей” від “Молодіжного центру”.
Захід мав просвітницьке спрямування у форматі інтерактивної онлайн – зустрічі  з представниками Хмельницької міської ради, Малої академія наук України, Української академії лідерства та представників закладів вищої освіти.

НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

волонтерська група гімназії у складі Лопатіної Марини та Яремчук Вероніки оголосила про старт  16 Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”   “Здорові немовлята!”Долучитись до акції можна зробивши внесок до скриньки фонду, яка знаходиться у волонтерок-гімназисток. Добро починається із нас!

ГІМНАЗИСТИ – УЧАСНИКИ ОНЛАЙН-ПРОЄКТУ

“ТВІЙ ГОЛОС” ОРГАНІЗОВАНОГО МОЛОДІЖНИМ ЦЕНТРОМ ТА ГО “МОЛОДЬ ЗА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ”.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ

Команда лідерів учнівського самоврядування “Ерудити” взяла участь у міському онлайн квізі для молоді.

Говорили про європейські цінності та роль молоді у розбудові європейського Хмельницького, адже недаремно, Хмельницький – це європейське молодіжне місто.

ДЛЯ МОЛОДІ І ПРО МОЛОДЬ

Завдячуючи учнівському самоврядуванню гімназії усі охочі мали чудову нагоду відвідати мандрівну виставку для молоді і про молодь “Разом”, яка протягом двох тижнів експонувалась у стінах гімназії. Експонати надала ГО “Освітній простір толерантності”(м. Київ). Медіаторами виставки були учениці-десятикласниці, які пройшли навчання під час освітнього фестивалю, що відбувався у гімназії. На стендах експозиції “Разом” молоді люди різних національностей – вірмени, українці, німці, молдавани, поляки…розповідають про своє життя в Україні. Герої виставки дозволили зазирнути у своє життя: почути їхні думки про себе та свою родину, про те, що вони вважають важливим, про пошук самих себе, про ідентичність тощо.

Підготовка медіаторів. Тренер - Анна Ленчовська, м. Київ.

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Учасники гімназійної команди “Еврика” Поліщук Ольга та Пірог Ярослав – делегати на засіданні Молодіжної ради міста. Гімназисти є менторами з молодіжної політики у гімназії. Сьогодні – окреслили ідеї щодо поширення креативних ідей в учнівському колі гімназистів.