Учнівське самоврядування

ФОРУМ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Учасник гімназійного учнівського самоврядування Євгеній Кандирал взяв участь у форумі “Освітніх можливостей” від “Молодіжного центру”.
Захід мав просвітницьке спрямування у форматі інтерактивної онлайн – зустрічі  з представниками Хмельницької міської ради, Малої академія наук України, Української академії лідерства та представників закладів вищої освіти.

НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

волонтерська група гімназії у складі Лопатіної Марини та Яремчук Вероніки оголосила про старт  16 Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”   “Здорові немовлята!”Долучитись до акції можна зробивши внесок до скриньки фонду, яка знаходиться у волонтерок-гімназисток. Добро починається із нас!

ГІМНАЗИСТИ – УЧАСНИКИ ОНЛАЙН-ПРОЄКТУ

“ТВІЙ ГОЛОС” ОРГАНІЗОВАНОГО МОЛОДІЖНИМ ЦЕНТРОМ ТА ГО “МОЛОДЬ ЗА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ”.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ

Команда лідерів учнівського самоврядування “Ерудити” взяла участь у міському онлайн квізі для молоді.

Говорили про європейські цінності та роль молоді у розбудові європейського Хмельницького, адже недаремно, Хмельницький – це європейське молодіжне місто.

ДЛЯ МОЛОДІ І ПРО МОЛОДЬ

Завдячуючи учнівському самоврядуванню гімназії усі охочі мали чудову нагоду відвідати мандрівну виставку для молоді і про молодь “Разом”, яка протягом двох тижнів експонувалась у стінах гімназії. Експонати надала ГО “Освітній простір толерантності”(м. Київ). Медіаторами виставки були учениці-десятикласниці, які пройшли навчання під час освітнього фестивалю, що відбувався у гімназії. На стендах експозиції “Разом” молоді люди різних національностей – вірмени, українці, німці, молдавани, поляки…розповідають про своє життя в Україні. Герої виставки дозволили зазирнути у своє життя: почути їхні думки про себе та свою родину, про те, що вони вважають важливим, про пошук самих себе, про ідентичність тощо.

Підготовка медіаторів. Тренер - Анна Ленчовська, м. Київ.

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Учасники гімназійної команди “Еврика” Поліщук Ольга та Пірог Ярослав – делегати на засіданні Молодіжної ради міста. Гімназисти є менторами з молодіжної політики у гімназії. Сьогодні – окреслили ідеї щодо поширення креативних ідей в учнівському колі гімназистів.