Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради"

ВІЙНА... ДИТЯЧІ ДОЛІ...

На світлинах шестикласники під час години спілкування. Говорили про важливе…згадували…плакали, знайомились із долями дітей, чиї батьки стоять на захисті свободи та цілісності кордонів, а також знаходяться у полоні…
Віримо у ПЕРЕМОГУ! Ми зможемо разом! Ми будемо разом!

МИ ГІДНІ БУТИ ВІЛЬНИМИ! УКРАЇНА У НАШОМУ СЕРЦІ... Сьогодні згадуємо події Революції Гідності... Разом із КУ "Молодіжний центр" поринули у спогади про трагічні події українського народу. Чудові пісні про Україну звучали у виконанні вокальної групи "Гармонія".

БЕЗ НИХ, НЕМАЄ НАС - ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ … НАШ ЗАХИСТ, НАШІ ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ...

Сьогодні, у день Збройних сил України учні ліцею зібрались у дружньому колі однодумців.
На зустріч запросили Туза Ярослава, воїна 86 ОБТрО Хмельницький,що стримує ворога на Херсонському напрямку.
Говорили про добрі справи, волонтерство та підтримку, любов до України… із уст ліцеїстів звучали слова вдячності…дарунком для гостя стала коза-оберіг – символ сили та захист від злого орчого духу, а також малюнки та листи від найменших ліцеїстів.
І головне, уся ліцейна родина передала 86 батальйону невеличкий «бджолиний рій», який, ой як вжалить ворога… Хлопці, віримо у вас! Дякуємо вам за те, що можемо жити та навчатись.
Разом до ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦🐝🐝🐝😉
P.S. Бджолиний рій та інші дарунки купили за кошти, які наторгували на благодійному ярмарку.

МРІЇ ПРО УКРАЇНУ...

… без війни… соборну…вільну… незалежну… процвітаючу…європейську…
На світлинах щасливі діти чудової країни🇺🇦
З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ ВІД БФ "КАРІТАС"

ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ!

...єдність та свобода роблять нас гідними дітьми нашої чудової України... "Заряджені гідністю та свободою" - у події Новітньої історії поринули разом із ПЛАСТом...

ЯК ЛІЦЕЇСТИ ЯРМАРКУВАЛИ🍁 Традиційний осінній благодійний ярмарок об’єднав учнів, батьків, педагогів у спільній справі - збір коштів на потреби збройних сил України. Ой, чого тільки не було на ярмарку… 🍰🍎🍭🍩 До ярмарку долучились всі, без виключення класи! Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом 🇺🇦 РЕЗУЛЬТАТ ЯРМАРКУ - 88617 ГРИВЕНЬ!

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ФУТБОЛУ " SCHOOL OF CHAMPIONS" СЕРЕД ЮНАКІВ ЗЗСО М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

НИТОЧКА ДО НИТОЧКИ - ЗІГРІВАЄМО ВОЇНІВ🇺🇦 У ліцеї триває чудова акція, результатом якої є теплі в'язані вироби для наших захисників, що знаходяться на лікуванні та реабілітації у медичних закладах міста. Ліцеїсти організували купівлю клубочків ниток, а умілі руки працівниць ліцею Наталії Іванівни, Людмили Іванівни та Валентини Михайлівни перетворили їх у теплі вироби, які зігріють ніжки наших Героїв. Учні шостих класів написали листи підтримки, які незабаром потраплять до адресатів. Ниточка до ниточки - наближаємо перемогу!

РЕЗУЛЬТАТ АКЦІЇ «СМІЛИВА ГРИВНЯ 2023» - СПІЛЬНИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ!

ВІТАЄМО ТВОРЧУ ГРУПУ УЧНІВ 6-Б КЛАСУ!
Ліцеїсти посіли ІІ місце у міському етапі обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів ” Моя Україно!” номінація “Жанрові фотографії” – фоторобота “Незламні”.

ПОЛК "АЗОВ" - ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ...

Ліцеїсти побували на виставці-презентації присвяченій полеглим захисникам Маріуполя.
Стали янголами наші Герої…крається серце…сумно… боляче…
 
 
 

ГОЛУБ МИРУ ЛЕТИТЬ В УКРАЇНУ...

Сьогодні на шкільному майданчику у дружньому колі зібрались українці – покоління вже дорослих хлопців і дівчат та зовсім юних учнів ліцею, щоб наблизити мир у нашу рідну Україну!

(на світлинах учні ліцею під час флешмобу)

ЛІЦЕЙ СПОРТИВНИЙ

Спорт – це рух, здоров’я та гарний настрій!
На світлинах ліцеїсти під час спортивної естафети “Веселий спорт” та різноманітних спортивних активностях.

ВУЗЛИК ДО ВУЗЛИКА - НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

…У розпалі дня гамірно в фойє нашого навчального закладу – учні ліцею наближають перемогу, долучившись до виготовлення маскувальних сіток. Сьогодні, вже готовий виріб, відправили до батальйону Айдар, що боронить нашу землю від російської орди.
Роботи багато, адже кожна вплетена стрічечка – життя наших Героїв ❤️
Долучаємось! Разом до ПЕРЕМОГИ!

УВАГА! СТАРТ АКЦІЇ "СМІЛИВА ГРИВНЯ"

З 13 вересня наш колектив долучається до благодійної акції “Смілива гривня”, під час якої триватиме збір монет номіналами 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень для потреб Збройних сил України.
Куратори акції – Курик Еріка, Кременецька Софія, Мельничук Аліна, Кохан Уляна.
Кожен може відправити свою гривню на фронт.
Кожна монетка – це твій внесок в перемогу!

ЗІ ЩИТОМ, АБО НА ЩИТІ… ЗГАДУЄМО ВИПУСКНИКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1 ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА КРАСИЦЬКОГО, ЩО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ.

БЕЗПЕКА В ЖИТТІ - ЖИТТЯ У БЕЗПЕЦІ...

Учениця 7-В класу СОФІЯ КУНЧЕНКО – переможниця обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості.
Софія та її кумедний песик Патрон посіли почесне І місце.
До березня 2022 року Софія мешкала у чудовому місті – Харків. Волею долі опинилась у нашій дружній шкільній родині. Софія – творча дівчинка, яка любить малювати та створювати вироби гачком та сувеніри власноруч. В ІНСТАГРАМ є сторінка, де Софія представляє свої роботи, які продає поціновувачам дитячої іграшки. Певну суму від продажу  перераховує на потреби нашим захисникам.
Вітаємо творчу дівчинку та юну волонтерку.

ТИ ЯК? ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО ШКОЛИ...

Із низки заходів, інтерактивів та тренінгів розпочався 2023-2024 навчальний рік для учнів ліцею. Про ментальне здоров’я говорили на годинах спілкування із класними керівниками. 

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У МІСЬКОМУ КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ'Я

Творчі гімназисти – активні учасники міських творчих заходів.

Цього року на конкурс “Правила здоров’я” було представлено вісім робіт учнів перших класів.

  Вербова Соломія отримала приз глядацьких симпатій.

ПІЗНАВАЛЬНА ПОДОРОЖ ГІМНАЗИСТІВ У "ГУФІ-ЦЕНТР"

ЛИСТИ НАШИМ ГЕРОЯМ

ТИХА АКЦІЯ " ЯНГОЛИ ПАМ'ЯТІ"

 

 

Найменші учні гімназії долучились до Всеукраїнської акції пам’яті. Власноруч виготовлені янголята розвішували біля пам’ятника Героям Небесної сотні.

ЦІКАВІ ЗУЗТРІЧІ ІЗ ЦІКАВИМИ ЛЮДЬМИ!

Гімназія співпрацює із різними волонтерськими організаціями. Сьогодні відбулась цікава зустріч – до нас завітали голова ГО “Об’єднання волонтерів ЗАХИСТ” пані Леся Стебло та волонтер із Англії Пітер. Говорили про Україну та допомогу у тяжкі для неї часи. Гімназисти передали пані Лесі кошти на потреби ЗСУ, а саме закупівлю спальних мішків для наших захисників.

Віримо у ПЕРЕМОГУ! Разом до ПЕРЕМОГИ!

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ У ГІМНАЗІЇ!

ВІЙНА, ЩО НАС ЗМІНИЛА...

У гімназії відбулась мандрівна виставка творчих робіт ” Війна, що нас змінила”. Презентувала свої роботи гімназистка Аліна Стебло. 

Під час виставки глядачі мали змогу задонатити на купівлю системи Starlink для наших захисників.

ГОЛОДНИЙ ДУХ...

Гімназисти долучились до акції «Запали свічку пам’яті у своєму вікні»
ПАМ’ЯТАЄМО…

ГІМНАЗИСТИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ЛИСТИ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ» ВІД «КАРІТАС ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ». ПОДАРУНКИ НЕЗАБАРОМ ПОТРАПЛЯТЬ ДО ЧУДОВИХ ДІТОК, ЩО ВІРЯТЬ У ДИВА❤️

ЯК ГІМНАЗИСТИ ЯРМАРКУВАЛИ ТА ДОНАТИЛИ...

РЕЗУЛЬТАТ ЯРМАРКУ - 86719 ГРИВЕНЬ! НА ЦІ КОШТИ ЗАКУПЛЕНО 30 СПАЛЬНИХ МІШКІВ ТА ЗРЕМОНТОВАНО ТЕХНІКУ ВІЙСЬКОВИХ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ГІМНАЗІЇ

ЗУСТРІЧ ГІМНАЗИСТІВ ІЗ ПРЕДСТАВНИЦЕЮ ГО « ПЛАНЕТА ВОЛОНТЕРІВ»

УКРАЇНЦЯМ - УКРАЇНСЬКЕ!

Завершилась благодійна акція «Подаруй книжечку Джулинській публічній бібліотеці».

Близько ста різнопланових книг зібрали гімназисти під час акції.

Завдячуючи родині Кушнірів, книжки потраплять до місця призначення

ПРОМІНЧИКИ ЛЮБОВІ ШЛЕМО НАШИМ ГЕРОЯМ!

Напередодні канікул учні 1(5)-А класу спрямували маленький промінчик світла та безмежної любові у бік наших Героїв, які повсякчас ціною власного життя оберігають кожного з нас. Розмальоване невтомними маленькими рученятами печиво, стяг зі щирими побажаннями та смаколики (дбайливо зібрані батьками) помандрували на передову.  

Учні 3(7)-Б класу взяли участь у п’ятому патріотичному забігу «Шаную воїнів , біжу за Героїв України» в пам’ять про загиблих воїнів України. Всеукраїнський забіг започаткований у 2018 році та присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіаль-ну цілісність України.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Гімназисти – активні учасники та ініціатори волонтерських справ. Виготовляли обереги, писали листи підтримки та створювали мотивуючі малюнки для наших Героїв. Також власноруч виготовляли смаколики та плели маскувальні сітки.

Гімназійна команда, то велика сила! Разом до Перемоги!

Давайте разом плекати патріотизм!
Патріотизм – це саме те, що робить нас переможцями в цій страшній війні і те, що може зробити нас народом-переможцем у значно ширшому розумінні цього слова. 
І саме наші діти мають бути особливими носіями «зернят» любові до Батьківщини, саме їх ми маємо вчити як любити нашу Україну!
 
 

ТРИМАЙМО СТРІЙ!

ГІМНАЗІЯ СПОРТИВНА!

 

 

Цікаво та весело пройшов спортивний тиждень у гімназії -калейдоскоп виховних годин, цікаві зустрічі, рухливі ігри…  Гімназисти переконались, що спорт – це рух, здоров’я та гарний настрій на весь день.

ДЕНЬ МРІЙ У ГІМНАЗІЇ!

Щороку, у перші дні вересня, в гімназії проходить традиційний ДЕНЬ МРІЙ.
У цей день гімназисти мріяли про МИР та ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО.
Чудовий майстер-клас відвідали першокласники – виготовляли букетики для захисників з побажанням здоров’я та Перемоги. Учні старших класів побували на спільному заході ХОБЮ та гімназії “Розстріляти мрію”, а також мали зустріч із волонтеркою, головою ГО “Тепло рідних сердець” Лесею Стебло. У цей день у гімназії проходили різні активності на тематичних локаціях.

ГІМНАЗІЄ, ПРИВІТ! Вітайте розумних, веселих, непосидючих та невгамовних учнів перших класів на святі зустрічі друзів "Планета дитинства"! Відсьогодні, вони стали членами великої родини, ім’я якої Хмельницька гімназія №1! Майбутні науковці та олімпійці, надія педагогів та батьків… Майбутнє нашої вільної України 🇺🇦

Відтворити відео

ГІМНАЗИСТИ - АКТИВНІ УЧАСНИКИ ЩОРІЧНОГО МІСЬКОГО КОНКУРСУ ''УКРАЇНА - КРАЇНА ГІДНОСТІ, ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ"

ВІТАЄМО МАЗУР СОФІЮ ТА ВІТЮК АНАСТАСІЮ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ У МІСЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ДО ДНЯ СІМ'Ї. ДІВЧАТА ПОСІЛИ ПОЧЕСНЕ ІІ МІСЦЕ!

ГІМНАЗИСТИ ПЕРЕДАЛИ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ МАЛЮНКИ ТА ЛИСТИ ПІДТРИМКИ!

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Тиждень проінформованості з основ безпеки життєдіяльності цьогоріч відбувся у форматі онлайн. Гімназисти взяли участь в онлайн – тренінгу “Мінна безпека. Алгоритм дій під час витоку хімічних речовин”, а також виховних годинах “Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях”, першокласники стали учасниками цікавої навчальної вікторини.

Палац творчості дітей та юнацтва запросив гімназистів на марафон у підтримку українських захисників “Разом – до Перемоги!” та онлайн – програму “Інформаційна та фізична безпека під час війни”. Участь у заході взяли 76 гімназистів 1-2 класів.

Гімназисти – першокласники створили онлайн – галерею тематичних малюнків.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ У ГІМНАЗІЇ

У гімназії відбувся тиждень патріотичних заходів: Єдиний урок патріотизму до Дня Героїв Небесної Сотні, учні других класів мали нагоду зустрітися із учасницею Революції Гідності, журналісткою та громадською діячкою Нелею Шпулак. Гімназисти – десятикласники згадували події 2013-2014 років разом із активістом, батьком гімназистки Андрієм Попиком. Найменші гімназисти взяли участь у тематичних заходах Міської центральної бібліотеки, виготовляли анголів, які розмістили біля Ангола скорботи та пам’ятника Героям Небесної сотні.

УРОКИ ПАТРІОТИЗМУ. ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ОБ'ЄДНАВ ГІМНАЗИСТІВ!

21 січня у гімназії відбулись тематичні виховні години на яких гімназисти подорожували історією рідної Держави. Створювали творчі роботи, розгадували ребуси та головоломки, співали пісень та об’єднувались у ланцюг єдності у знак вільної, неподільної, соборної України.

У гімназії завершилась благодійна акція „Гостинець воїну“. Гостинці передані волонтерській групі АРМІЯ SOS БФ „Добриня“. Представники фонду передадуть смаколики військовослужбовцям та добровольцям-медикам, що виконують завдання в зоні проведення ООС.

МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО МОЛОДШИХ ГІМНАЗИСТІВ!

ЛИСТИ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Завершилась благодійна акція організована БФ ʼʼКАРІТАСʼʼ. Подарунки, які зібрали гімназисти відправились до тих, хто їх дуже-дуже чекає – діти із малозабезпечених сімей міста Хмельницького та Хмельницької області.

ПОДОРОЖ У РАМКАХ МАРАФОНУ НАПИСАННЯ ЛИСТІВ

 

 

 

Гімназисти-першокласники стали на захист прав дітей. Учні 1(5)-В класу створили Паспорт прав та обов’язків, галерею тематичних малюнків “Калейдоскоп прав”, подороржували сторінками тематичних коміксів. Під час подорожі ознайомились з історією хлопчика Мікіти, права якого були порушені. Першокласники написали листи підтримки для Мікіти, які відправлять до офісу правозахисного руху в Україні Amnesty International.

ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ

ГІМНАЗИСТИ ЗАПАЛИЛИ СВІЧКИ ПАМ'ЯТІ ТА ЗГАДАЛИ ТРАГІЧНІ ПОДІЇ ГОЛОДОМОРІВ

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У ГІМНАЗІЇ

Вільні творити сьогодні! Україна – територія Гідності та Свободи! Переддень Дня Гідності та Свободи у гімназії відбулись тематичні виховні години.

Також гімназисти побували на тематичних заходах в Обласній бібліотеці ім. Шевченка – “Музика для миру”, “Майдан, що нас змінив”, патріотичні майстерки.

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Сьогодні гімназисти побували у дивовижному та цікавому світі образотворчого мистецтва. Учні 2(6)-Б та 2(6)-В класів подорожували навколо світу із козаками, перенеслись у дивовижний та таємничий світ Приймаченківських казкових звірів. Говорили про дружбу,а також історію та культуру рідної України.
Сьогоднішній урок присвятили Дню української писемності та мови – знайомились із дитячою літературою, із працею людей, що створюють дитячі книжки. Переглянули короткометражні анімаційні роботи та створили власні творчі. Гімназисти вже знають, що є спільного та відмінного у роботі художників-ілюстраторів та мультиплікаторів.
Учнями 9-их класів було проведено літературний вечір щодо вшанування одного з найяскравіших неокласиків, уродженця Хмельниччини Юрія Клена. Гімназисти ознайомили присутніх із життєвим і творчим шляхом митця, довели, що поетична спадщина Юрія Клена – невід’ємна частина української літератури, а сам поет-палкий патріот, який вірив у щасливе майбутнє України.

ЗА НАШУ СВОБОДУ!

Гімназистки Аліна Стебло та Поліна Параскевич беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості « За нашу свободу!». Роботи дівчат надіслані у місто Київ, де відбудеться фінальний етап конкурсу.

Бажаємо гімназисткам перемоги!

Протягом жовтня у гімназії тривала акція з благодійного збору коштів на лікування Антонюка Андрійка. Силами гімназистів було зібрано сім тисяч п`ятдесят гривень, які передадуть батькам хлопчика.

ГОСТИНЕЦЬ ВОЇНУ

Подарунки нашим захисникам підготували учні та батьки 4 (8)- Б класу.

Книжки, чай, кава, солодощі – підтримка нашим героїчним воїнам на передовій. Пам’ятаємо, що війна триває, а наш мир боронять найкращі захисники, яких ми щиро вітаємо зі святом!!!

ЗУСТРІЧ ІЗ ОФІЦЕРАМИ 8 ОКРЕМОГО ПОЛКУ СПЕЦПРИЗНАЧЕННЯ

Напередодні Дня захисника і захисниць України стало традицією зустріч гімназистів із офіцерами 8-го окремого полку спеціального призначення. Учні 7(11)-их класів гімназії Ткачук Артур та Посонський Іван є активними учасниками міських заходів військово-патріотичного напряму, тому у цей передсвятковий день отримали відзнаки від наших військових – “Почесні подяки”. Гості передали до фондів бібліотеки гімназії книги про Російсько-Українську війну.

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

У гімназії відбулися тематичні виховні години ‘Сила нескорених’ за участю курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також відбулось військово-спортивне свято ‘У єдності наша сила!’ (змагалися команда гімназистів та команда курсантів НАДПСУ).

"ПЛАСТ" У ГІМНАЗІЇ

Цікавий інтерактивний захід відбувся в 1(5)-В класі, де навчаються ерудовані та допитливі гімназисти. У гості завітав випускник гімназії, студент НУ «Києво-Могилянська академія», представник «Пласту» Колесник Андрій . Говорили про Україну, захисників часів козацтва та сучасності. Говорили про патріотично налаштовану молодь, як самовиховання через пластівські засади формує світогляд та гартує сучасну молодь. Які вони, цінності «Пласту»? Про це вже знають учні 1(5)-В класу, адже «Пласт» виховує щасливих людей. 

ЗУСТРІЧ ІЗ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ

Безпека на дорозі, правила дорожнього руху для пішоходів, правила велосипедистів – все це важливо знати дітям!

Із інтерактивною бесідою завітала до гімназистів начальник відділу управління патрульної поліції Анна Стрембіцька. 

ГІМНАЗИСТИ-СТАРШОКЛАСНИКИ ПОБУВАЛИ НА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ БЕСІДІ ІЗ ПРЕДСТАВНИКОМ НАДПСУ ДЗЯВОРУКОМ АРКАДІЄМ ДМИТРОВИЧЕМ

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "МОНЕТКИ ДІТЯМ"

Завершилась благодійна акція "Монетки дітям". Гімназисти та педагоги зібрали 2673 монетки номіналом 25 копійок. Це - 672 гривні 50 копійок. Усі кошти перераховані на допомогу у лікуванні онкохворих діток. Дякуємо волонтерам - Заганяч Софі, Білогривій Юлії та Жовнюк Анні! Нехай усі будуть здорові та щасливі

ДРУЗІ, НАШУ РОБОТУ ОЦІНЕНО! ДЯКУЄМО ВСІЙ ТВОРЧІЙ ГРУПІ ГІМНАЗИСТІВ, ЯКА БРАЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЛЕШМОБІ "УКРАЇНА НАЗАВЖДИ!"

IMG_8887

УВАГА! БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ!

Друзі! Наш колектив бере участь у всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» - перетвори монетку на допомогу онкохворим діткам. Як долучитися до акції? Щоб долучитися до акції, киньте монети номіналом у 25 копійок у скарбничку, яка розміщена у приміщенні гімназії (біля 104 аудиторії). Кожні 25 копійок — це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей. Представники волонтерської групи гімназії обміняють ці монетки на паперові купюри у банках-партнерах та перерахують усі зібрані кошти на рахунок БФ «Таблеточки». Координатор акції - учениця 2(7)-Б класу Софі Заганяч.

СВЯТО ЗУСТРІЧІ ДРУЗІВ

Перший день навчального 2021-2022 року для гімназистів був цікавим та веселим. Розпочався він феєричним святом зустрічі друзів – гімназійна родина поповнилась маленькими непосидючими  гімназистами, які ще вчора були учнями початкової школи. 

Для гімназистів-старшокласників у цей день педагоги організували освітній пікнік “Україна наукова”, де було розгорнуто сім станцій: “Україна Європейська”, “Україна математична”, “Очевидне-неймовірне”, “Україна спортивна”, “З Україною у серці”,”30 років незалежності” та “Дзвінкоголоса Україна”.

ГІМНАЗИСТИ ВІТАЮТЬ УКРАЇНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ПОДОРОЖ МАНДРІВНОЮ ВИСТАВКОЮ

ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
27 травня у залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбувся захід “Герої Небесної Сотні. Освітяни”. У рамках заходу учні 5(9)-Б класу ознайомились із експонатами мандрівної виставки – історіями українців, що віддали своє життя під час трагічних подій Революції Гідності. 

Учениця 3(7)-А класу Аліна Стебло - учасниця міського творчого конкурсу дитячого малюнка "Я малюю свій будинок"

СЛОВО НАЦІЇ

 
Вітаємо гімназистів, які стали переможцями V міського конкурсу читців «Слово Нації».
Дякуємо вчителям-наставникам: Наталії Кундельській, Тетяні Ільїнській, Володимиру Корнійчуку, Ірині Князюк.
 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ГІМНАЗІЇ

Її називають генетичним кодом нації, пам’яттю поколінь, надпотужним оберегом, символом національної ідентичності. У ній – магія, історія, праця, а ще – безмір любові й краси. Вишиванка – це завжди оригінально, цікаво, стильно й актуально.
До всеукраїнського флешмобу долучилися гімназисти. Зі святом усіх, хто пишається, що УКРАЇНЕЦЬ!

ВЕЛИЧНІ ДУХОМ

23 травня в Україні відзначають День Героїв. Для гімназистів переддень знаменного дня відбулись уроки Звитяги. До гімназистів завітали українські вояки, борці за волю України, які є символом незборимості української нації. Дякуємо за цікаві бесіди учасникам уроку – Шрубковському Володимиру, голові ГО “Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини”, а також учасникам війни на Сході Єгору Денисову та Олегу Фугело.

У цей день учні-десятикласники поклали квіти до пам”ятних місць міста, згадавши тих, хто загинув за мирну Україну.

У бібліотеці гімназії розміщено тематичну виставку літератури та інформаційний стенд із дитячими малюнками.

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА - 2021!

Робота учениці 3(7)-А класу Стебло Аліни, яка презентована на конкурс "Природа Хмельниччини очима дітей". На міському етапі Аліна посіла 1 місце. Творча робота буде представляти наше місто на обласному етапі конкурсу. Бажаємо Аліні перемоги!

УВАГА! СТАРТ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

Стартувала 16 -та благодійна акція “Серце до серця”.

Цьогоріч у рамках акції волонтери збирають кошти для закупівлі неонатального обладнання у дитячі лікарні.

За детальною інформацією звертатись в каб.104 (педагог-організатор), або до волонтерів-гімназистів – Лопатіна Марина (1-А клас) та Яремчук Вероніка (1-В клас).

ДЕНЬ ЄВРОПИ У ГІМНАЗІЇ

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.

Для нас, гімназистів, це особливий день, адже ми горді, що нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Частинкою європейців стали учні 1(5)-Б класу, об”єднавшись у флешмобі “Моя європейська Україна”.

Також гімназисти-першокласники, учні 1-Б та 1-А класів, взяли участь у фестивалі тематичного малюнка “Мандруємо Європою”. А старшокласники – віртуально подорожували європейськими містами.

ЧЕРВОНИЙ. ЖОВТИЙ. ЗЕЛЕНИЙ

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у гімназії відбувся фестиваль тематичного малюнка “Дорожня грамота” серед учнів 1-Б класу. Під час творчого заходу першокласники згадали правила безпеки пішоходів та дії пішоходів при сигналах поліцейського – регулювальника.

ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня в Україні відзначатимуть День пам’яті та примирення, а  9 травня – 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Переддень цієї знаменної дати у гімназії відбулись тематичні виховні години та захист проєктів “Один день війни у моїй родині”.

Гімназисти поринули у спогади трагічних подій минулого, згадали усіх, хто стояв на захисті миру.

Вітаємо гімназистів, які стали призерами обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (дистанційний формат).
У молодшій віковій категорії диплом ІІ ступеня здобула учениця 2(6)-А класу Кваченко Злата.
У старшій віковій категорії диплом ІІІ ступеня здобув учень 6(10)-А класу Казарян Михайло.

Вітаємо Кваченко Злату,

ученицю 2(6)-А класу, яка стала володаркою гран-прі відкритого конкурсу читців та театральних колективів, образотворчого та прикладного мистецтва ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм» (номінація “Художнє слово”).

ВІТАЄМО УЧНІВ 2(6)-А КЛАСУ ДЗЯНОГО СВЯТОСЛАВА ТА ЗИБІНА НІКІТУ З ПЕРЕМОГОЮ!

УРОК ЗВИТЯГИ

Учні 6(10)-Б та 4(8)-В класів – учасники онлайн- уроку патріотичного виховання «Урок звитяги». У переддень відзначення Дня українського добровольця гімназисти говорили про історію українських добровольчих формувань, вшанували мужність та героїзм захисників суверенітету та територіальної цілісності нашої прекрасної України. Говорили про підтримку захисників, про волонтерські акції та силу дитячих оберегів, які гімназисти у різні роки відправляли на передову.

ТАМ, ДЕ ПАНУЄ КРАСУНЯ ВЕСНА

Коли приходить весна? З першими теплими й сонячними днями?..Коли тане сніг?..Коли календар показує 1 березня?..

А ось і ні. Красуня Весна по праву вступає у свої володіння, пробуджує природу від зимового сну, коли її помічники — творчі гімназисти,запрошують до себе у гості.У цей день у гімназії панує краса, море посмішок та гарний настрій.

МИ У ПРОГРАМІ "ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА"

Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького успішно завершила діяльність у реалізації другого етапу інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою: “Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти”. Отримали сертифікат та навчальні матеріали. Надзвичайно корисний та цікавий досвід. Над темою працюємо далі!!!

З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ ГЕНІАЛЬНОЇ УКРАЇНКИ

«…Завжди терновий вінець буде кращий, ніж царська корона…» – це філософське кредо Лесі Українки було лейтмотивом дійства, яким гімназія відзначила 150-річчя від дня народження великої Українки. Справжня біографія митця – це не цифри і дати, це потуга його думки, духу і дар передбачення долі свого народу.
Учасникам дійства вдалося це майстерно донести до глядачів
– старшокласників гімназії.

ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛИСЬ ТЕМАТИЧНІ ВИХОВНІ ГОДИНИ

ТИХА АКЦІЯ "АНГЕЛИ ПАМ`ЯТІ"

Гімназисти-десятикласники долучились до щорічної всесвітньої акції  вшанування  Героїв Небесної Сотні  розвішавши символічні паперові янгелочки біля памятника Янгол скорботи.

Янгол – це символ розстріляних мирних українців під час трагічних подій на Майдані у 2014 році.

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ПОДІЇ ТА ЯВИЩА.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у гімназії відбувся тематичний захід.

У формі диспуту учні 6(10)-Б та 7(11)-Б класів повернулись у буремні та трагічні події 2013-2014 років.

Учасником заходу був випускник гімназії, студент Національного університету «Києво-Могилянська академія», представник Пластівського руху та патріотично налаштованої молоді Колесник Андрій.

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

До Міжнародного дня безпечного Інтернету у гімназії відбулись виховні години на тему “Життя в мережі”.

Гімназисти піднімали актуальні теми відповідального та безпечного використання інтернет-ресурсів, кібербулінгу, а також поведінки у соціальних групах. Також говорили про інтернет- залежність та етику спілкування, переглянули пізнавальні навчальні ролики.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВІТАВ ГІМНАЗИСТІВ

Святий Миколай розпочав цикл зимових свят у гімназії.

Переддень свята до всіх гімназистів завітав Миколай.

Хто був чемний, гарно вчився, робив добрі справи одержали солодкі подарунки від гімназійного Миколая.

У роль казкових персонажів та їх помічників перевтілились учні 7(11)-Б, 6(10)-Б та 4(8)-В класів.

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВОВКОВИНЕЦЬКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ

Новорічно-різдвяні свята – час здійснення усіх заповітних мрій і бажань.

Гімназисти охоче долучились до благодійної акції “Листи до святого Миколая”, яку ініціював Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас”.

Подарунки, які зібрали гімназисти  для дітей Вовковинецької школи – інтернат, незабаром потраплять до тих, хто на них з нетерпінням чекає.

 

ПОДЯКА ЗАХИСНИКАМ

 У День збройних сил України  воїни на передовій одержали подарунки від учнів 3(7)-Б класу. Це були власноруч зроблені листівки до свята, а також кава, чай, солодощі та книжки.

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо над головою!

СПІВПРАЦЯ ІЗ ПОЛІЦІЄЮ

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до гімназії завітали наші друзі з патрульної поліції м. Хмельницького. За допомогою карткової тематичної гри «Коло безпеки» поліцейські спілкувалися з учнями 9-х класів гімназії про прояви та подолання насильства в сім’ї, про протидію торгівлі людьми, про протидію жорсткому поводженню з дітьми, про протидію та запобігання булінгу та кібербулінгу. Такі зустрічі з поліцією формують в учнів систему уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання. Під час заняття дітям також пояснили куди потрібно звертатися по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку. Після заняття, патрульні роздали гімназистам інформаційні буклети, що містять алгоритм реагування на насильство та номера телефонів куди звертатися по допомогу. Основне завдання таких зустрічей – це підвищення рівня знань щодо проблем, пов’язаних з насильством, а також вміння запобігти йому.

СКАЖИ НАРКОТИКАМ НІ!

Сьогодні гімназисти-десятикласники на виховній годині  обговорили проблему вживання наркотичних засобів у підлітковому середовищі.

Головна мета заходу – привернути увагу  молоді до проблеми наркоманії, підвищити їх поінформованість щодо негативних наслідків вживання  наркотиків та загалом, пропагувати здоровий спосіб життя.

ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Переддень знаменної дати гімназисти-десятикласники говорили про ідентичність, свободу та гідність.

Поринули у час подій, які назавжди увійшли у новітню історію України.

У цей день учні 7(11)-В класу долучились до акції “Патріотичні серця пам’яті” – віддали шану усім загиблим, хто під час Революції Гідності відстоював право на свободу, гідність та ідентичність. Гімназисти розвішали пам’ятні сердечка біля пам’ятника Героям Небесної сотні.

З любовю сердечка власноруч виготовили учні 4(8)-Г та 4(8)-Б класів.

СПІВПРАЦЯ ІЗ ПОЛІЦІЄЮ

До гімназистів завітала представниця поліції – начальниця відділу зі зв”язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Хмельницькій області Ганна Стрембіцька.

У форматі живого спілкування учні 4(8)-А, 5(9)-А та 6(10)-А класів дізнались про роботу поліцейських, довіру до цієї нелегкої професії, про наслідки вчинення правопорушень та відповідальність за вчинення неправомірних дій. Пані Ганна навчила гімназистів, як діяти у різних життєвих ситуаціях. Також гостя нагадала гімназистам про правила безпечної поведінки вдома та на вулиці.

ПЛАСТ У ГІМНАЗІІ

Сьогодні учні 6(10)- Б класу поринули у цікавий світ пластівського життя.

До гімназистів завітав представник «Пласту» – випускник гімназії, незмінний тренер гімназійної команди «Еврика» Колесник Андрій.
Про засади пластівського руху, активну життєву позицію та патріотизм говорив гість із десятикласниками. Учасники заходу поринули у неймовірні пригоди активної молоді… Було круто!
Дякуємо Андрій Колесник.Пишаємось нашими випускниками!
Далі буде… 

 

УЧАСТЬ ГІМНАЗІЙНОЇ КОМАНДИ "ЕРУДИТИ" В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

 

Гімназисти завжди охоче беруть участь у різноманітних заходах.

Вкотре гімназисти відклали свої гаджети та поринули у світ спорту.

Гарний результат показали Святослав Дзяний та Щаблінська Віталіна, Тимчук Улянка прийшла до фінішу п”ятою. 

 

Втомлені, але щасливі повернулися додому!

КВЕСТ ДЛЯ КМІТЛИВИХ ГІМНАЗИСТІВ

У гімназії відбувся квест для учнів других класів та учасників гімназійної команди “Ерудити”. Цікаві логічні завдання, ребуси, орієнтування по карті, за якою гімназисти мали знайти зашифровані знаки для виконання головного завдання гри.

По завершенню квесту – чаювання у колі друзів.

Приєднуйтесь до нашої команди!

        

ДЕНЬ ЗДОРОВ"Я У ГІМНАЗІЇ

11 вересня до Дня фізичної культури і спорту в гімназії відбувся традиційний ДЕНЬ ЗДОРОВ”Я.

Гімназисти, педагоги, а також батьки вирушили у подорож туристичними стежками Хмельниччини, взяли участь у цікавих квестах та вікторинах на свіжому повітрі.

 

У співпраці з Обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді були проведені навчання із розбивання наметового табору та долання смуги перешкод. 

   

Учні 1(5)-Б класу весело провели час на Джуринському водоспаді, 2(6)-Б клас побував у мальовничому селищі Сатанів – знайомились з історією рідного Поділля.

 

УРОК МРІЙ

4 вересня у гімназії відбувся традиційний УРОК МРІЙ.Мрії – невід”ємна частина гімназійного життя.

У цей день разом із гімназистами також мріяли і педагоги, адже доведено – мрії обов”язково збуваються!

 

     

    

       

   Стартував другий освітянський фестиваль «Khmelnytskyi EdFest-2020. Next»: інновації, обмін практичними навичками, дискусії та спілкування, більше 20 майстерок з фіналістами та фіналістками національної премії Global Teacher Prize Ukraine, членами ГО «НОВІ», невгамовними, креативними вчителями Хмельницького, Києва, Тернополя, Полтави, Львова.
Також заплановано п’ять дискусійних панелей на освітні теми. Буде оформлено виставки книг, сучасного шкільного обладнання.
   “Актуальність такого заходу не підлягає сумніву, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Пишаюся, що саме Хмельницький формує моду на інновації в освіті. Маємо вчити так, щоб випускники шкіл ставали конкурентноспроможними на світовому ринку. Та і самі вчителі повинні вчитися завжди.”

Фестиваль триватиме два дні, локація – Гімназія №1 імені Володимира Красовського.