Вступ

ВСТУП 2022

Графік проведення вступного іспиту до 1(5)-го класу  та зарахування учнів до Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького (2022р.):

• Вступний іспит комплексний тест (українська мова, математика) – 9 червня 10.00.

• До 10 червня (включно) оголошення підсумкових результатів (список рекомендованих до зарахування осіб).

• З 10 по 14 червня (включно) прийом оригіналів документів зарахованих осіб (особові справи).

з 10 по 14 червня (включно) батьки дітей, які рішенням приймальної комісії рекомендовані до зарахування до гімназії, мають отримати довідки про зарахування учня (учениці) до гімназії і надати особові справи. У випадку не надання підтвердження, вільне місце займає наступний за рейтингом учень.

• 14 червня видання наказу про зарахування учнів до 1(5)-х класів.

Інформація для батьків учнів, які бажають у 2022 році вступати до 1(5 )-х класів в Хмельницьку гімназію №1 імені Володимира Красицького.

• Прийом заяв буде здіснюватися з 2 травня на електронну пошту до 3 червня.

• Крім заяв, ніяких додаткових документів подавати не потрібно.

• Дату вступних іспитів буде оголошено додатково.

Дякуємо за розуміння!

Інформація для батьків учнів, які бажають у 2022 році вступати до 6(10)-х класів в Хмельницьку гімназію №1 імені Володимира Красицького.

• Прийом заяв буде здіснюватися після отримання учнями документів про базову загальну середню освіту до 15 червня (включно).

• До заяви подається свідоцтво про базову загальну середню освіту і додаток.

• Дату вступних іспитів буде оголошено додатково (орієнтовно друга половина червня).

Дякуємо за розуміння!

Порядок зарахування учнів до Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького (2022-2023 н.р.)

Заява про зарахування
до Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького
(2022-2023 н.р.)

Заяви просимо надсилати на електронну пошту:

vstup.gymnasium1.2022@gmail.com

Файл (заяву) для зручності і уникнення помилок просимо називати прізвищем дитини!!!

Зразки завдань для вступу в 1(5) клас:

– Українська мова                      – Математика

Зразки завдань для вступу в 6(10)-ті класи:

–  Українська мова

–  Історія України