ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ - ЦЕ КРУТО!

У рамках проведення  Днів Сталої Енергії гімназисти побували у “Гуфі Центр”.

Новий та цікавий центр екологічної освіти у місті Хмельницькому, де можна дізнатися все про історію сміття, варіанти його сортування та переробку, усвідомлення значимості  екологічної грамотності та свідомості.

ГІМНАЗИСТИ - УЧАСНИКИ ПРЄКТУ ВІД МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

Хто сказав, що канікули – простір для байдикування? Зовсім ні, це просто більше вільного часу на спілкування з друзями, пізнання світу та самого себе. І хоч зустрітися у повному складі під час канікул з однокласниками буває непросто, учні 4 – А класу спробували. Сьогодні разом відвідали тренінг Владислава Гребенюка у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Училися працювати в парах і великих групах, переконувати у власній правоті й домовлятися, аналізувати вчинки людей та робити висновки.

Гімназисти  стали учасниками проєкту "Інклюзивний інтерактивний простір"  від Молодіжного центру. Проєкт реалізує обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка разом із Українським культурним фондом. Сьогодні учасниками розвиваючого тренінгу "Фактор життєвого успіху" були учні 4(8)- В класу. Дякуємо чудовому тренеру Владиславу Гребенюку, директору Молодіжного центру, за мега крутий тренінг. Учні дізналися про складові успіху, вчилися працювати у команді, розраховувати свій час та ефективно використовувати набуті знання.

Участь гімназистів у проєкті " Планета - мій дім"

Хмельницька гімназія 1 імені Володимира Красицького підтримала ініціативу ЮНІСЕФ Ukraine щодо проведення Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін.
19-23 квітня до Всесвітнього дня Землі у гімназії для учнів 1(5) – 7(11) -х класів відбулись онлайн – уроки
“Планета – мій дім”.
Про Проєкт:
Зміни клімату — проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку — боротьбою зі зміною клімату.
Одна з глобальних цілей — побороти зміну клімату.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та EdEra розробили матеріали до уроку на тему екології кліматичних змін.
Уроки  проводять амбасадори молодіжної організації AIESEC Ukraine та вчителі гімназії.
Активна молодь за ековідповідальну поведінку!

ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках Міжнародного дня толерантності в гімназії відбулась інтерактивна гра “Планета Толерантності” з подальшим захистом проєктів для учнів 1(5)А та 1(5)Б класів.

Модератором гри була заступник директора з виховної роботи Шмалій Е.М.

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ПРОЄКТАХ

Третій рік поспіль гімназійна команда є учасником проєкту від фонду “Щаслива лапа”. Куратором проєкту у гімназії є учитель історії Антонова Оксана Григорівна.

У рамках проєкту в гімназії відбулись уроки Доброти. До гімназистів завітала волонтерка Ольга Василенко, людина,що опікується безпритульними тваринками у нашому місті.Пані Ольга завітала зі своїм пухнастим підопічним Рижиком – тваринка з нелегкою долею. Учні 1(5)-Б,В та 3(7)-Б класів зібрали для притулку для бездомних тварин кошти та корм.

Переможці проєкту «ZERO WASTE DAY” висадили на шкільному подвір‘ї молоді ялинки. Екологічний захід вдруге відбувся в рамках проєкту «Озеленення України». Для учасників команди «Еколіга», екологічно свідомих гімназистів, екологія - це тренд, це модно та актуально.

Дякуємо за саджанці ялинок мамі гімназиста

Скомороховій Аліні Алімівні!