Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Ліцей №1 імені Володимира Красицького

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради"

Виховна робота

Ще одна мрія ліцеїстів стала реальністю! 6 березня відбулось представлення проєктів підліткових команд в рамках програми «Єднання заради дії» від фонду IREX. Команда ліцею «Ліга новаторства» не тільки успішно пройшла програму та презентувала свій проєкт, а й виграла фінансування для його реалізації - 4000 $. Чекаємо захоплюючих подій в рамках нашого проєкту «Клуб настільних ігор». Вітаємо наших креативних ліцеїстів!!

ЛІЦЕЇСТИ - УЧАСНИКИ ПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЄКТУ "ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

… Хто я у громаді? Якою є моя відповідальність? Я як член команди… на ці та багато інших запитань шукатимуть відповідь учні ліцею під час навчальних тренінгів у рамках просвітницького проєкту. Сьогодні відбувся перший тренінг. Тренери – студенти Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова Чванило Анастасія та Гавура Богдан.
Проєкт реалізовується у рамках співпраці Хмельницької міської ради та ХУУП ім. Леоніда Юзькова.

ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ. СПІВПРАЦЯ З КУ "МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР"

Ліцеїсти вкотре гортали сторінки історії незламної України. Говорили про Героїв минулого та новітньої історії нашої держави.

НЕСИ ВОГОНЬ ДОБРА ⚜️ 🌟

Чудова традиція об’єднала ліцеїстів – на сходини запросив “ПЛАСТ”. Сьогодні у пластунів відповідальна місія, вони принесли у ліцейну оселю Віфлеємський вогонь миру – символ тепла, злагоди та надії. 💛

ВИВЧАЄМО ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ГРАЮЧИ …🚦🚙🚕

ПРАВИЛА СВІДОМОГО ЮЗЕРА 
Що таке соціальні мережі? У чому їх переваги та недоліки? Як вони впливають на наше здоров”я… кіберзлочини… кібербулінг… кібербезпека… на ці та інші питання шукали відповіді ліцеїсти – шестикласники на годині спілкування із педагогом-організатором. Також працювали на інтерактивній платформі MOZAIK.
Команда ліцею взяла участь у пластовому змазі-поході «Мужність»🌲🍁 З користю проведений час – це мандрівка разом із друзями пластунами стежками рідної Хмельниччини… З гарним настроєм та морем позитивних емоцій повертаємось додому. Доречі, учасники команди, одержали із рук пластунів посвідку та відзнаку пластових умілостей.

ПРО ГЕРОЇВ НЕОГОЛОШЕНОЇ ВІЙНИ... говорили гімназисти - першокласники. Діти створювали відео та презентації, розповідали, як війна прийшла у їх родини.

НЕ ЗРАДИЛИ СВОЇХ ПРИСЯГ... Про Героїв новітньої історії говорили гімназисти-десятикласники із "Пластом". Дякуємо хмельницьким пластунам за цікаві та змістовні зустрічі.
Разом до ПЕРЕМОГИ!

ЕКОЛОГІЧНА ПОДОРОЖ РАЗОМ ІЗ ГУФІ!

Екологічна свідомість гімназистів – один із пріоритетних напрямків. Гімназисти-першокласники навчались екологічній культурі, у ігровій формі сортували сміття та подорожували разом із Гуфі до екологічної країни планети Земля.

ЮНА ГІМНАЗИСТКА, УЧАСНИЦЯ "ПЛАСТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ", СОФІЯ БАБІЙ ЗАПРОСИЛА НА СХОДИНИ НАЙМЕНШИХ ГІМНАЗИСТІВ

"ПЛАСТ" У ГІМНАЗІЇ

Сьогодні ” Пласт Хмельницький” завітав до десятикласників. Говорили про Героїв – пластунів, що віддали своє життя за свободу українців.

ПОДОРОЖ ІЗ ПЛАСТУНАМИ

Учениця 4(8)-В класу Софія Бабій запросила своїх однокласників на “пластівські” сходини. Софія – молода людина із активною громадянською позицією, учасниця “Пласт Хмельницький” та просто чудова юна дівчина. У світ цікавих розповідей поринули разом із наставником Софії Андрієм Колесником.

ПОДОРОЖ ІЗ "ПЛАСТом"

Цікавим видався останній навчальний день перед канікулами для першокласників. До невгамовних та допитливих учнів 1(5)-Б класу завітав представник активної молоді нашого міста, випускник гімназії Андрій Колесник. Гімназисти ознайомились із дитячими та юнацькими організаціями, побували у віртуальній подорожі разом із пластунами. Говорили про війну та Героїв-пластунів, що віддали своє життя за те, щоб ми мали можливість жити та зустрічатись у колі друзів. А також була весела руханка та різноманітні активності.

ГІМНАЗИСТІВ НА СХОДИНИ ЗАПРОСИВ «ПЛАСТ»

Переддень Дня захисників та захисниць України учні 2(6)-Б класу зустрілись із представником «Пласту» Андрієм Колесником. Говорили про Україну, про становлення незалежної та процвітаючої держави,про пластунів, які віддали своє життя за суверенну країну, ім’я якої – УКРАЇНА
ЗАПАЛИ В СОБІ ВОГОНЬ ЛЮБОВІ ТА ДОБРА 
Сьогодні, 24 грудня, переддень Різдва Христового на сходини гімназистів запросили щасливі люди – пластуни. До нас завітав референт юнацтва Пласт Хмельницький Колесник Андрій зі своїми помічниками, ученицями гімназії Бабій Софією та Попик Дзвениславою. Гімназисти отримали із рук пластунів Вифлеємський вогонь миру – символічний вогник миру та добра.
Присутні – учні 1(5)-В класу та активні учні гімназії створивши ланцюг єдності, бажали миру у домівках і в нашій рідній Україні.Також співали пластівські пісні та колядки.

ПЛАСТ У ГІМНАЗІЇ

Традиційними у гімназії стали зустрічі із представниками “Пласту”.

Сьогодні на сходини гімназистів запросив референт юнацтва в Пласт Хмельницький, випускник гімназії Андрій Колесник. 

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ "МИ - ЗДОРОВА ДІТВОРА!"

Весела дітвора 1(5)-В класу побувала у країні Здоров’я. Разом із гімназистами подорожували: класний керівник Валентина Ярош, педагог-організатор Оксана Блінова та мама учениці – медична сестра гімназії Вікторія Вікторівна. Учасники подорожі у ігровій формі говорили про безпеку та здоров’я, проганяли віруси, малювали мікроби, співали пісень та танцювали.

З учнями 1(5)-А класу проведено тренінг “Перша допомога при харчових отруєннях” та “Небезпечні ліки”.

Другокласники стали учасниками відео-квесту “Безпека у побуті”.

ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ - ЦЕ КРУТО!

У рамках проведення  Днів Сталої Енергії гімназисти побували у “Гуфі – Центр”.

Новий та цікавий центр екологічної освіти у місті Хмельницькому, де можна дізнатися все про історію сміття, варіанти його сортування та переробку, усвідомлення значимості  екологічної грамотності та свідомості.

ГІМНАЗИСТИ - УЧАСНИКИ ПРЄКТУ ВІД МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

Хто сказав, що канікули – час для байдикування? Зовсім ні, це просто більше вільного часу на спілкування з друзями, пізнання світу та самого себе. І хоч зустрітися у повному складі під час канікул з однокласниками буває непросто, учні 4 – А класу спробували. Сьогодні разом відвідали тренінг Владислава Гребенюка у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Училися працювати в парах і великих групах, переконувати у власній правоті й домовлятися, аналізувати вчинки людей та робити висновки.

Гімназисти  стали учасниками проєкту "Інклюзивний інтерактивний простір"  від Молодіжного центру. Проєкт реалізує обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка разом із Українським культурним фондом. Сьогодні учасниками розвиваючого тренінгу "Фактор життєвого успіху" були учні 4(8)- В класу. Дякуємо чудовому тренеру Владиславу Гребенюку, директору Молодіжного центру, за мега крутий тренінг. Учні дізналися про складові успіху, вчилися працювати у команді, розраховувати свій час та ефективно використовувати набуті знання.

Участь гімназистів у проєкті " Планета - мій дім"

Хмельницька гімназія 1 імені Володимира Красицького підтримала ініціативу ЮНІСЕФ Ukraine щодо проведення Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін.
19-23 квітня до Всесвітнього дня Землі у гімназії для учнів 1(5) – 7(11) -х класів відбулись онлайн – уроки
“Планета – мій дім”.
Про Проєкт:
Зміни клімату — проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку — боротьбою зі зміною клімату.
Одна з глобальних цілей — побороти зміну клімату.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та EdEra розробили матеріали до уроку на тему екології кліматичних змін.
Уроки  проводять амбасадори молодіжної організації AIESEC Ukraine та вчителі гімназії.
Активна молодь за ековідповідальну поведінку!
 

ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках Міжнародного дня толерантності в гімназії відбулась інтерактивна гра “Планета Толерантності” з подальшим захистом проєктів для учнів 1(5)А та 1(5)Б класів. 

Модератором гри була заступник директора з виховної роботи Шмалій Е.М.

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ПРОЄКТАХ

Третій рік поспіль гімназійна команда є учасником проєкту від фонду “Щаслива лапа”. Куратором проєкту у гімназії є учитель історії Антонова Оксана Григорівна.

У рамках проєкту в гімназії відбулись уроки Доброти. До гімназистів завітала волонтерка Ольга Василенко, людина,що опікується безпритульними тваринками у нашому місті.Пані Ольга завітала зі своїм пухнастим підопічним Рижиком – тваринка з нелегкою долею. Учні 1(5)-Б,В та 3(7)-Б класів зібрали для притулку для бездомних тварин кошти та корм.

Переможці проєкту «ZERO WASTE DAY” висадили на шкільному подвір‘ї молоді ялинки. Екологічний захід вдруге відбувся в рамках проєкту «Озеленення України». Для учасників команди «Еколіга», екологічно свідомих гімназистів, екологія - це тренд, це модно та актуально.


   

Дякуємо за саджанці ялинок мамі гімназиста 

Скомороховій Аліні Алімівні!