Участь гімназистів у проєкті " Планета - мій дім"

Хмельницька гімназія 1 імені Володимира Красицького підтримала ініціативу ЮНІСЕФ Ukraine щодо проведення Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін.
19-23 квітня до Всесвітнього дня Землі у гімназії для учнів 1(5) – 7(11) -х класів відбулись онлайн – уроки
“Планета – мій дім”.
Про Проєкт:
Зміни клімату — проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку — боротьбою зі зміною клімату.
Одна з глобальних цілей — побороти зміну клімату.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та EdEra розробили матеріали до уроку на тему екології кліматичних змін.
Уроки  проводять амбасадори молодіжної організації AIESEC Ukraine та вчителі гімназії.
Активна молодь за ековідповідальну поведінку!

ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках Міжнародного дня толерантності в гімназії відбулась інтерактивна гра “Планета Толерантності” з подальшим захистом проєктів для учнів 1(5)А та 1(5)Б класів.

Модератором гри була заступник директора з виховної роботи Шмалій Е.М.

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ПРОЄКТАХ

Третій рік поспіль гімназійна команда є учасником проєкту від фонду “Щаслива лапа”. Куратором проєкту у гімназії є учитель історії Антонова Оксана Григорівна.

У рамках проєкту в гімназії відбулись уроки Доброти. До гімназистів завітала волонтерка Ольга Василенко, людина,що опікується безпритульними тваринками у нашому місті.Пані Ольга завітала зі своїм пухнастим підопічним Рижиком – тваринка з нелегкою долею. Учні 1(5)-Б,В та 3(7)-Б класів зібрали для притулку для бездомних тварин кошти та корм.

Переможці проєкту «ZERO WASTE DAY” висадили на шкільному подвір‘ї молоді ялинки. Екологічний захід вдруге відбувся в рамках проєкту «Озеленення України». Для учасників команди «Еколіга», екологічно свідомих гімназистів, екологія - це тренд, це модно та актуально.

Дякуємо за саджанці ялинок мамі гімназиста

Скомороховій Аліні Алімівні!