ЗАХИСТ ПРОЄКТІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках Міжнародного дня толерантності в гімназії відбулась інтерактивна гра “Планета Толерантності” з подальшим захистом проєктів для учнів 1(5)А та 1(5)Б класів.

Модератором гри була заступник директора з виховної роботи Шмалій Е.М.

УЧАСТЬ ГІМНАЗИСТІВ У ПРОЄКТАХ

Третій рік поспіль гімназійна команда є учасником проєкту від фонду “Щаслива лапа”. Куратором проєкту у гімназії є учитель історії Антонова Оксана Григорівна.

У рамках проєкту в гімназії відбулись уроки Доброти. До гімназистів завітала волонтерка Ольга Василенко, людина,що опікується безпритульними тваринками у нашому місті.Пані Ольга завітала зі своїм пухнастим підопічним Рижиком – тваринка з нелегкою долею. Учні 1(5)-Б,В та 3(7)-Б класів зібрали для притулку для бездомних тварин кошти та корм.

Переможці проєкту «ZERO WASTE DAY” висадили на шкільному подвір‘ї молоді ялинки. Екологічний захід вдруге відбувся в рамках проєкту «Озеленення України». Для учасників команди «Еколіга», екологічно свідомих гімназистів, екологія - це тренд, це модно та актуально.

Дякуємо за саджанці ялинок мамі гімназиста

Скомороховій Аліні Алімівні!